Paczka

WYSYŁKA W 24H

szybko i bezpiecznie

Tarcza

GWARANCJA

satysfakcji smaku

Konsultant

FACHOWE DORADZTWO

w doborze kawy

Strzałka

14 DNI NA ZWROT

lub wymianę

Kawa rozpuszczalna to idealny towarzysz każdego poranka. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu, gdzie znaleźć można kawy rozpuszczalne, przygotowane ze starannie selekcjonowanych ziaren 100% Arabica. Zdecydowana większość osób nie wyobraża sobie poranka bez ulubionego, czarnego trunku w kubku. Naturalna kawa rozpuszczalna pozwala na szybkie przyrządzenie gorącego napoju, który będzie cieszył dobrym smakiem i aromatem.

Rozpuszczalna

Skąd bierze się kawa rozpuszczalna?

Kawa rozpuszczalna Davidoff powstaje z takim samych ziaren kawowca, jak inne kawy ziarniste. W pierwszej kolejności, starannie zebrane ziarna kawowca są prażone, aby w następnym kroku zostać poddane ekstrakcji wody, koniecznie pod wysokim ciśnieniem. W efekcie końcowym powstaje ekstrakt, który na etapie końcowym poddawany jest liofilizacji lub odparowaniu. Powstałe kryształki lub granulat nazywane są kawą rozpuszczalną. Na takiej samej zasadzie powstaje Gewalia kawa rozpuszczalna.

Zdrowa kawa rozpuszczalna

Są osoby, które poddają w wątpliwość, właściwości kawy rozpuszczalnej twierdząc, że jest ona niezdrowa. Jest to błędne myślenie, ponieważ właściwości chemiczne nie tracą nic na swojej wartości podczas procesu przygotowania kawy rozpuszczalnej. Przyjmuje się, że tego typu kawa może mieć formę koncentratu, więc może ona mieć także większe właściwości prozdrowotne dla organizmu. Nie można również zapomnieć o tym, że w rozpuszczalnej kawie można znaleźć śladowe ilości kafeolu i kafestrolu, które w sposób negatywny wpływają na lipidogram.

Gorący napój w kilka minut

Nie ma nic lepszego, niż dobra kawa rozpuszczalna. Sklep posiada w swojej ofercie dobre kawy, których przyrządzenie nie zajmuje długiego czasu. Wszystko zależne jest od indywidualnych potrzeb użytkowników, ale można do niej dodać cukier oraz/lub śmietankę/mleko. W Europie tego typu czarny napój przygotowany na bazie rozpuszczalnego granulatu, cieszy się dużą popularnością. Tym bardziej, że do jej przyrządzenia potrzebny jest tylko kubek, gorąca woda i kawa, w wersji podstawowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl